2024. április 27, szombat - Zita

2011. Szeptember 15. 07:45, csütörtök | Sport

Czink Melinda az első helyen kiemelt versenyzővel néz szembe

Czink Melinda az első helyen kiemelt Daniela Hantuchova ellen játszik a Quebec-i tenisztorna nyolcaddöntőjében.

2011. Augusztus 31. 14:41, szerda | Belföld

2661 kilométer 1 liter benzinnel

2661 kilométer/ 1 liter teljesítménnyel zárta a Kecskeméti Főiskola GAMF csapata az üzemanyag-takarékos járművek finnországi Nokiában megrendezett versenyét, így a benzines járművek között megszerezték az első helyet.

2011. Május 22. 14:56, vasárnap | Sport

Fernando Alonso 2016-ig marad a Ferrarinál

Fernando Alonso, a Ferrari kétszeres világbajnok spanyol pilótája 2016-ig meghosszabbította szerződését az olasz istállóval.

2011. Május 22. 14:55, vasárnap | Sport

Jegyek az olimpiára - eddig több mint 13 ezer résztvevő ötpróbázott

Az EDF DÉMÁSZ Ötpróba London 2012 eddigi rendezvényein, 20 városban több mint 13 ezer ember állt rajthoz és teljesítette a gyalogló, futó és triatlon versenyszámokat különböző távokon az egészséges életmód jegyében.

2011. Május 22. 14:53, vasárnap | Sport

Contador már több mint három perccel vezet

A venezuelai José Rujano nyerte meg a Giro d’Italia 13. szakaszát, amelynek befutója az ausztriai Grossglockneren volt. A Rujano mögött másodikként célba érő Alberto Contador több mint hárompercesre növelte előnyét az összetett éllovasa