Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2018. Július 02. 17:09, hétfő | Kék hírek
Forrás: police.hu

Templomi adományt lopott

Templomi adományt lopott

A rendőrök elfogták azt a férfit, aki egy Budapest XII. kerületi templomba betört és onnan pénzt vitt el.

A rendőrségre még június 29-én 16 óra 59 perckor érkezett bejelentés, hogy egy XII. kerületi templomba betörtek és a sekrestyében lévő borítékokból, valamint a gyűjtőperselyből a pénzt ellopták.

Az adatgyűjtések és a bevezetett nyomozati cselekmények alapján a rendőrök azonosították a 45 éves budapesti K. Gábort, akit két órával a bejelentést követően a XII. kerületben elfogtak. A járőrök a férfinél megtalálták az ellopott pénzt.
A hegyvidéki rendőrök K. Gábort előállították a kerületi rendőrkapitányságra, ahol lopás vétség miatt gyanúsítottként hallgatták ki. Az eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság XII. kerületi Rendőrkapitánysága folytatja le.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.

2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek

BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét

Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten