Hírek
2021. Október 07. 18:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nem mindennapi magyarázatot adott tettére a dühöngő rongáló
Nem mindennapi magyarázatot adott tettére a komáromi nyomozóknak a gyanúsított.
Egy közlekedési tábla tartó oszlopát törte ki a helyéről egy férfi Almásfüzitőn október 5-én délelőtt. K. S. egy elsőbbségadás kötelező és egy kijelölt gyalogos-átkelőhely táblát fordított ki a helyéről, majd a járdára helyezte azt – közölte a rendőrség.
A rendőröket arra járók értesítették az esetről, akik még aznap elfogták a 41 éves férfit.
Kihallgatása során beismerte tettét. Elmondta, hogy az esetet megelőzően az élettársa levitte a szemetet, és beütötte a fejét a kuka mellett lévő közlekedési táblába. Hazaérve elmesélte ezt párjának, aki dühében lement, és kitépte a helyéről a szemetes mellett lévő tartó oszlopot.
A férfi ellen közúti közlekedés biztonsága elleni bűntett elkövetése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.

