Hírek
2018. Február 12. 07:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Négy embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt Budapesten
Négy embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával vasárnap este Budapest XII. kerületében - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt riasztották a fővárosi hivatásos tűzoltókat egy XII. kerületi, Hangya utcai lakáshoz - olvasható a közleményben. Az ingatlanban négyen lettek rosszul, két lakó és ketten a segítségükre érkező mentősök közül. Őket kórházba vitték.
A tűzoltók kimutatták a szén-monoxid jelenlétét a lakásban. A helyszínen vannak a gázszolgáltató munkatársai is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.