Hírek
2024. November 30. 08:31, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Varga Mihály: jövőbeni munkámmal is Magyarország stabilitását és gyarapodását szolgálom
Varga Mihály pénzügyminiszter pénteki Facebook-posztjában közölte, megtisztelőnek tartja a miniszterelnök felkérését és elfogadja jelölését a Magyar Nemzeti Bank elnöki posztjára.
A tárcavezető azt írta: "miniszterelnök úr megtisztelő felkérését köszönettel elfogadom. Jövőbeni munkámmal is Magyarország stabilitását és gyarapodását szolgálom".
Varga Mihály hozzátette: megtisztelő, hogy 4800 napon át nemzetgazdasági-, majd pénzügyminiszterként szolgálhatta a hazáját.
Orbán Viktor kormányfő pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában jelentette be, hogy Varga Mihály pénzügyminisztert jelölte a Magyar Nemzeti Bank új elnökének.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

