Hírek
2022. Szeptember 11. 14:48, vasárnap |
Belföld
Forrás: Katasztrófavédelem
Tűz ütött ki a felgyői hulladékkezelőben - Több mint 50 tűzoltó a helyszínen
Több mint ötven tűzoltó próbálja megfékezni a lángokat a Felgyői Regionális Hulladékkezelő Központban, ahol vasárnap dél körül ütött ki tűz.
Molnár Krisztina közölte, a hulladék több száz négyzetméteren ég Tömörkény határában, a Gátér felé vezető út közelében. A lángok a központ épületeit is veszélyeztetik, de személyi sérülés nem történt.
A helyszínre nyolc településről - Csongrádról, Szegedről, Kistelekről, Szentesről, Kiskunfélegyházáról, Kiskunmajsáról, Kunszentmártonról és Kecskemétről - riasztották a hivatásos tűzoltókat. A kiemelt, 5-ös fokozatú tűz oltásban 14 egység, 51 tűzoltó vesz részt, tevékenységüket munkagépekkel is segítik - tudatta a főhadnagy.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.

