Hírek
2017. Február 08. 12:01, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Tragédia Dunaszigeten
Egy kisteherautó elütött egy kerékpárost Dunasziget külterületén, a biciklis életét vesztette a helyszínen.
Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt 2017. február 7-én 14 óra 30 perc körüli időben a 1407-es számú úton, Dunasziget és Halászi között.
Halászi felől Dunasziget irányába haladt a Toyota típusú kisteherautó, amikor az út 5-ös kilométerszelvényéhez érve - Dunasziget külterületén – egy előtte kerékpározó, vele azonos irányban közlekedő 60 éves férfi előzésébe kezdett. A gépjármű 61 éves sofőrje – az elsődleges megállapítások szerint - nem tartott megfelelő oldaltávolságot és a bicikli hátsó kerekének ütközött. A kerékpáros elesett és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A baleset körülményeit a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 10:00, hétfő | Külföld
Donald Trump: Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból
Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból, de a bevételen megosztozik a két ország – jelentette ki Donald Trump amerikai elnök vasárnap.

