Városlista
2025. június 3, kedd - Klotild

Hírek

2022. Május 15. 11:05, vasárnap | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

TOP-bűnözőt fogtak a Gyöngyösön

TOP-bűnözőt fogtak a Gyöngyösön

Elfogták a nógrádi és a gyöngyösi rendőrök közösön a 45 éves S. Márkot Gyöngyösön csütörtökön. Tíz elfogatóparancs volt érvényben ellene.

A férfi ellen a Balassagyarmati Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett miatt elrendelt, továbbá a Budapesti, Dunakeszi, Miskolci és Egri Törvényszék vagyon elleni bűncselekmények elkövetése miatt összesen tíz elfogatóparancsa volt érvényben. S. Márk a rendőrség által közzétett TOP-50-es körözési listán szerepelt. A 45 éves férfi 2021 szeptemberétől rejtőzködött a hatóságok elől – közölte a rendőrség.

A beszerzett adatok alapján a Nógrád megyei nyomozók megállapították, hogy S. Márk Gyöngyösön bujkál. A gyöngyösi egyenruhások pedig megtalálták, elfogták és őrizetbe vették a bűnözőt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.