Hírek
2019. December 08. 09:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Több ember megsérült egy balesetben a 44-es főúton
Több ember megsérült, amikor két autó összeütközött a 44-es főúton Nyárlőrincnél vasárnap reggel - közölte a rendőrség a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 44-es főút 19-es kilométerénél 6 óra körül két személygépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött. Az elsődleges információk szerint a baleset következtében négyen megsérültek.
A helyszínelés idejére a rendőrök teljes szélességében lezárták a főutat. Kerülni a 4622-es számú úton keresztül Szentkirály felé lehet - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.

