Városlista
2025. június 24, kedd - Iván

Hírek

2011. Október 06. 07:53, csütörtök | Bulvár
Forrás: Story Online

Szexfüggő az énekesnő

Szexfüggő az énekesnő

Mindenkit meglepett, amikor kiderült, hogy Pink azért vállalta el a szexfüggő szerepét egy most készülő filmben, mert szerinte ez a karakter olyan, mintha róla mintázták volna.

Már most a jövő év egyik legjobb vígjátéknak tartják a Thanks For Sharing című filmet, amelyben az egyik főszereplő Pink. A forgatókönyv három szexfüggő ember történetét mutatja be, akik megpróbálnak kigyógyulni a betegségükből. "Mintha nekem írták volna Dede szerepét - mondta Pink. - Azért mondtam igent egyből, mert tudtam, hogy kényelmesen érzem magam ennek a karakternek a bőrében. Át tudom érezni, min megy keresztül."

Bár az énekesnő egyetlen szóval sem mondta, hogy szexfüggő lenne, mégis mindenki így értette a nyilatkozatát. Pink azonban nem kezdett magyarázkodni. "Mindegy, mit gondolnak. Legalább addig is a filmről beszélnek."

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 24. 07:24, kedd | Bulvár

Magyar diák is utazhat az Északi-sarkra a Roszatom nyári expedíciójával

Augusztusban indul útnak a Roszatom nemzetközi északi-sarki expedíciója, az atomjégtörő fedélzetén 21 ország középiskolás diákjai utaznak majd;

2025. Június 23. 07:10, hétfő | Bulvár

Ősszel kezdik forgatni a Még egy kívánság című vígjátékot Dobó Kata rendezésében

Ősszel kezdik forgatni a Megafilm új romantikus fantasy vígjátékát, a Még egy kívánság című 105 perces filmet Dobó Kata rendezésében

2025. Június 23. 07:04, hétfő | Bulvár

Végvári Janka lett Magyarország Szépe

Végvári Janka lett Magyarország Szépe, a két udvarhölgynek Veress Esztert és Csapó Dorka Katát választotta a szakmai zsűri a verseny vasárnap esti döntőjében.