Hírek
2019. Szeptember 21. 14:05, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Sokan utaznak Csernobilba a sorozat hatására
Egyre népszerűbbek a különböző tematikus utak a turisták körében - mondta Kiss Róbert Richárd szakújságíró az M1 szombat reggeli műsorában.
Példaként említette, hogy vannak templomtúrák, búvártúrák, de kincskereső túrákat is szerveznek. Vannak már úgynevezett titkos utak is: az utazási irodák nem mondják meg előre az úti célt - fűzte hozzá a szakember, megjegyezve, előzetes felmérést készítenek az irodák az utazók preferenciáiról.
Kiss Róbert Richárd azt is elmondta, hogy az utóbbi időben egyre többen indulnak útnak egyedül. Megfigyelhető továbbá, hogy manapság olyan úti célokat is választanak, amelyek korábban nem voltak népszerűek. A tévésorozat hatására például sokan utaznak mostanában Csernobilba - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.
