2024. április 19, péntek - Emma

2011. November 21. 07:36, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Siker, félgőzzel

Könnyedén verte Macedónia nemzeti csapatát a magyar női kézilabda-válogatott a szörényvári Kárpát Kupa harmadik fordulójában vasárnap.

A magyar csapat a Románia–Szerbia mérkőzés kimenetelétől függően a második vagy a harmadik helyen végez majd a tornán.

Kárpát Kupa, 3. forduló:

Magyarország–Macedónia 31-20 (16-11)

A magyar csapatból kimaradt a románok elleni, pénteki mérkőzésen megsérült Görbicz Anita, de nélküle is különösebb megerőltetés nélkül oldotta meg feladatát Karl Erik Böhn együttese. A macedónok nem fejtettek ki komoly ellenállást, így a második félidőben mindenki játéklehetőséghez jutott, de ezzel együtt is nagyon magabiztos lett a győzelem. Az összecsapás edzésjellegére utal, hogy 15 magyar játékos osztozott a gólokon.

Románia–Macedónia 35-16 (13-8)

Az állás: 1. Szerbia 4 pont/2 mérkőzés (78-53), 2. Magyarország 4/3 (99-90), 3. Románia 2/2, 4. Macedónia 0/3

2024. Április 19. 07:24, péntek | Sport

Bukaresti tenisztorna - Fucsovics legyőzte a második kiemeltet, és negyeddöntős

Fucsovics Márton bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe az 579 ezer euró összdíjazású, bukaresti salakpályás férfi tenisztornán.

2024. Április 17. 17:22, szerda | Sport

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport