Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2012. Július 25. 21:24, szerda | Helyi
Forrás: mti

Őrizetbe vették a téti lövöldözőt

Őrizetbe vették a téti lövöldözőt

Őrizetbe vette a rendőrség azt az 51 éves tét-lesvárpusztai férfit, aki a gyanú szerint fegyverrel vett elégtételt egy kocsmai sérelemért.

Kálmán Gabriella elmondta: hétfő este egy téti borozóban két koroncói lakos bántalmazta az 51 éves férfit, akinek eltört az orra. Amikor a koroncóiak lovas kocsival hazafelé tartottak, annál a településrésznél rájuk lőttek, ahol a sértett lakik.
A lövésektől az egyik ló és az egyik utas megsérült, ezért a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya több emberen elkövetett emberölés kísérlete miatt folytatja a nyomozást. A fegyvert, amellyel a lövéseket leadták, még keresik. Az MTI rendőrségi forrásból származó információja szerint a cselekmény miatt őrizetbe vett férfi mindeddig tagadta, hogy ő húzta volna meg a ravaszt.

Címkék: örizet, lövöldöző, Tét

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód

A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben

A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese

2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld

Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját

Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.