Hírek
2011. Augusztus 03. 15:25, szerda |
Helyi
Forrás: MRFK Győr
Rendkívüli haláleset Lébényben...
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság közigazgatási eljárásban vizsgálja annak a 71 éves lébényi férfinek a tragikus halálát, aki házának telkén veszítette életét.
A helyszíni szemle megállapította, hogy tegnap éjszaka a gyalogosan hazaérkező idős férfi a kertjében álló kiskútba esett bele, ahol életét veszítette. A búvár szivattyúval ellátott 10 m mély kút egy méter szűk, alján méteres víz állt.
Az elsődleges orvosi vizsgálat az ön- és idegenkezűséget kizárta. A halál okának megállapítására hatósági boncolást rendelt el a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

