Városlista
2025. június 2, hétfő - Anita, Kármen

Hírek

2013. Április 11. 14:54, csütörtök | Kék hírek
Forrás: MTI

Pornográf felvételt akart készíttetni egy kislánnyal egy fővárosi férfi

Őrizetbe vettek egy budapesti férfit, aki egy kilencéves kislányt szeretett volna rávenni arra, hogy magáról pornográf felvételt készítsen, majd azt ossza meg vele - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján csütörtökön.

A 29 éves gyanúsított magát 11 éves lánynak kiadva még januárban az esti órákban az egyik közösségi oldalon vette fel a kapcsolatot a kilencéves sértettel - olvasható a police.hu oldalon. Miután a szülők észlelték, hogy gyermekük egy ismeretlennel chatel, ők folytatták helyette a beszélgetést.
A férfi a levelezés során bemutatta nem létező fiú unokatestvérét, aki kizárólag szexuális témákról írt, illetve több, tiltott pornográf tartalmú videofelvételt mutatott meg, és arra akarta rávenni a kislánynak hitt beszélgetőpartnerét, hogy önmagáról is pornográf felvételt készítsen, majd azt ossza meg vele.
A közlés szerint a gyanúsított találkozót kért a kislánytól azért, hogy szexuális kapcsolatot létesítsenek.
A nyomozók szerda délután fogták el a férfit a VII. kerületi albérlete előtt. A lakásban számítógépet, illetve különböző adathordozókat foglaltak le.
A nyomozás adatai szerint a gyanúsított több, tíz év körüli lánnyal tartott fenn ugyanolyan jellegű kapcsolatot, mint a sértettel.
A férfi ellen tiltott pornográf felvétellel visszaélés és más bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást. A rendőrség indítványozta a gyanúsított előzetes letartóztatásba helyezését.

Címkék: bűncselekmény

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.

2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek

A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség

Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.