2021. február 27, szombat - Ákos, Bátor

Hírek

2021. Január 21. 11:38, csütörtök | Helyi sport

A Gárdony-Pázmánd NKK ellen játszott a Motherson-Mosonmagyaróvár

Szerdán játszotta az UFM Arénában az utolsó csoportkörös mérkőzését a Motherson-Mosonmagyaróvár a Liga-Kupa idei kiírásában, a Gárdony-Pázmánd ellen.

Szerdán játszotta az UFM Arénában az utolsó csoportkörös mérkőzését a Motherson-Mosonmagyaróvár a Liga-Kupa idei kiírásában. Ebben a kupában csak magyar állampolgárságú játékosokkal állhatnak ki az első és másodosztályú kézilabdacsapatok. A mérkőzés előtt már eldőlt, hogy az MKC csoportelsőként jut tovább az A jelű trió-ból, így a meccs gyakorlatilag formalitásnak tűnt. A vendégek ellenállása 5 percig tartott, miután Binó kapus sorra hárította az óvári ziccereket. Innentől azonban beindult a hazai henger. A végeredmény 40:10 lett, ami a két csapat közti különbséget hűen példázza. Mindent elmond a mieink fölényéről, hogy a vendégek a második félidőben csak 3 gólt tudtak dobni. A Liga-Kupa negyeddöntői oda-visszavágós, kieséses rendszerben folytatódnak.

A teljes mérkőzés megnézhető a Szigetköz Sport közvetítésében:

Ezek érdekelhetnek még

2021. Február 04. 08:17, csütörtök | Helyi sport

A pécsieket fogadta az egyetemi kosárlabda csapat

A PTE PEAC-ot fogadta az egyetemi kosárlabdacsapat. A rájátszást érő helyeket erősen befolyásoló mérkőzésen a hazai csapat vissza tudott vágni az idegenben elszenvedett 1 pontos vereségéért.

2021. Január 25. 09:12, hétfő | Helyi sport

Új játékosok a Credobus Mosonmagyaróvár csapatában

Három új játékost igazolt az MTE1904 felnőtt férfi labdarúgó csapatába. A Credobus Mosonmagyaróvárt Bakos Szabolcs, Oláh László és Szabó Zsolt erősítik.

2021. Január 19. 08:03, kedd | Helyi sport

A Soproni Tigrisek ellen vesztett a MOGAAC

A férfi NBII nyugati csoportjában a Soproni Tigrisek ellen lépett pályára a MOGAAC csapata január 15-én.

2021. Január 11. 16:42, hétfő | Helyi sport

Az oroszlányiak ellen kapott ki a MOGAAC

Folytatódik az NBII férfi kosárlabda bajnokság, aminek keretében január 8-án az OSE Lions II-t fogadta a MOGAAC.