Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2017. Március 29. 23:20, szerda | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitánysá

Pénztárcát lopott a besurranó tolvaj

Pénztárcát lopott a besurranó tolvaj

Fél órán belül elfogták a mosonmagyaróvári rendőrök azt a férfit, aki a nyitott ajtón keresztül bement egy családi házba és ellopta a tulajdonos pénztárcáját.

A rendőrségre érkezett egy bejelentés 2017. március 28-án a délelőtti órákban arról, hogy ismeretlen személy ellopta egy nő pénztárcáját. A helyszínre érkező rendőröknek a sértett elmondta, hogy a családi házának előszobájában egy kisszekrényen hagyta a táskáját, amiben később nem találta a pénztárcáját.

A járőrök fél órán belül – a helyszín közelében – elfogták és a rendőrkapitányságra előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható K. Viktor 33 éves helyi lakost.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságon a férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. K. Viktor helyszíni kihallgatásán megmutatta azt a helyet, ahol az ellopott pénztárcát később eldobta.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson

Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.

2026. Február 02. 10:00, hétfő | Külföld

Donald Trump: Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból

Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból, de a bevételen megosztozik a két ország – jelentette ki Donald Trump amerikai elnök vasárnap.