2021. március 9, kedd - Franciska

Hírek

2020. December 21. 11:54, hétfő | Helyi sport

Pécsre látogattak a kosarasok

Pécsre látogatott a MOGAAC csapata, ahol a PTE-PEAC ellen lépett pályára december 19-én.

Jobbnak ezúttal a hazaiak bizonyultak, akik 107:80 arányban, magabiztosan megnyerték a mérkőzést.

Laky Tibor, a MOGAAC vezetődedzőjének értékelése: "Két negyedre voltunk jók a listavezető otthonában. Szorosabb eredményre, határozottabb védekezésre számítottam előzetesen a részünkről, de az első félidő, különösen az első negyed után nem volt valós esélyünk a felzárkozásra."

Ezek érdekelhetnek még

2021. Február 04. 08:17, csütörtök | Helyi sport

A pécsieket fogadta az egyetemi kosárlabda csapat

A PTE PEAC-ot fogadta az egyetemi kosárlabdacsapat. A rájátszást érő helyeket erősen befolyásoló mérkőzésen a hazai csapat vissza tudott vágni az idegenben elszenvedett 1 pontos vereségéért.

2021. Január 25. 09:12, hétfő | Helyi sport

Új játékosok a Credobus Mosonmagyaróvár csapatában

Három új játékost igazolt az MTE1904 felnőtt férfi labdarúgó csapatába. A Credobus Mosonmagyaróvárt Bakos Szabolcs, Oláh László és Szabó Zsolt erősítik.

2021. Január 21. 11:38, csütörtök | Helyi sport

A Gárdony-Pázmánd NKK ellen játszott a Motherson-Mosonmagyaróvár

Szerdán játszotta az UFM Arénában az utolsó csoportkörös mérkőzését a Motherson-Mosonmagyaróvár a Liga-Kupa idei kiírásában, a Gárdony-Pázmánd ellen.

2021. Január 19. 08:03, kedd | Helyi sport

A Soproni Tigrisek ellen vesztett a MOGAAC

A férfi NBII nyugati csoportjában a Soproni Tigrisek ellen lépett pályára a MOGAAC csapata január 15-én.