Hírek
2019. Május 21. 05:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Öten utaztak a Börgöndön kényszerleszállást végrehajtó kisrepülőgépen
Öten utaztak azon a kisrepülőgépen, amely kényszerleszállást hajtott végre szombat délután a börgöndi repülőtér közelében; valamennyien könnyű sérülést szenvedtek
- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-vel. A rendőrség korábban négy sérültről számolt be.
A főkapitányság hétfőn azt írta: felszállás után a kisrepülőgép motorja leállt. A pilóta egy erdős területet elkerülve, egy mező felett kezdte meg a kényszerleszállást, majd egy szántóföldön állt meg. A gép földet érve irányíthatatlanná vált és a földhöz csapódva a tetején landolt.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügyben légi közlekedés veszélyeztetése bűntett miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen és a nyomozást további szakértők bevonásával folytatja; a rendőrség az eljárás jelen szakaszában további tájékoztatást nem ad - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

