Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2018. Október 04. 07:24, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu

Őrizetbe vettek egy férfit a balassagyarmati halálos bántalmazás ügyében

Őrizetbe vettek egy férfit a balassagyarmati halálos bántalmazás ügyében

A Nógrád megyei nyomozók őrizetbe vettek egy 39 éves budapesti férfit, aki megalapozottan gyanúsítható a Balassagyarmaton elkövetett, halált okozó testi sértéssel

- közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu honlapon csütörtök reggel. V. Norbert ellen emberölés és kifosztás bűntettének gyanúja miatt folytatnak eljárást, és a napokban előterjesztést tesznek letartóztatásának indítványozására.

Az áldozat egy balassagyarmati ingatlanban hunyt el szerdán, és a rendőrök a helyszíni szemle során megállapították, hogy halálát idegenkezűség okozta.

A főkapitányságon előzőleg a mentőszolgálat munkatársa tett bejelentést arról, hogy sikertelenül próbáltak újraéleszteni egy férfit.

A rendőrök a bejelentést követő egy órán belül beazonosították és Balassagyarmat belterületén elfogták V. Norbertet - derül ki a tájékoztatásból.

A megalapozott gyanú szerint a 39 éves budapesti férfi az éjszakai órákban szóváltást és dulakodást követően bántalmazta ismerősét, majd a magatehetetlenül fekvő sértett nyakláncát elvette.

A sértett a bántalmazás következtében szenvedett olyan súlyos sérülést, hogy később a helyszínen életét vesztette.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld

Megalakult a Tisza-kormány

Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.

2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld

Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót

Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld

Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek

A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.