Hírek
2018. November 23. 15:00, péntek |
Helyi
Forrás: Police.hu
Nem tudott kereket oldani
A rendőrök elfogtak egy 52 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint több autó kerekét lopta el az elmúlt időszakban Győr-Moson-Sopron megyében.

Tekintettel arra, hogy az igazoltatott 52 éves győri sofőr a nála megtalált autókerekekről nem tudott elszámolni, ezért őt a rendőrök elfogták és a Győri Rendőrkapitányságra előállították. A férfi gyanúsítottként történő kihallgatása lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt – őrizetbe vétele mellett – jelenleg folyamatban van.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.


