Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2011. Augusztus 06. 07:53, szombat | Bulvár
Forrás: Story Online

Nem szégyellős az örökösnő

Nem szégyellős az örökösnő

A Forma-1 mindenható urának idősebb lánya nem arról híres, hogy nagyon sokat szégyenlősködne, de ez bombázó alakja láttán nagyon is érthető.

Tamara Ecclestone (27) egy hétig a Francia Riviérán hajókázott, majd hazaugrott Londonba, de alig érkezett meg, máris tovább állt Szardínia napfényében fürdőzni. A Forma-1 örökösnője azonban nem szereti, ha tökéletes testén túl nagyok a fehér foltok, ezért igyekezett minél kisebb felületen viselni a bikini felsőt - aminek hála többet mutatott, mint eredetileg szeretett volna. De úgy tűnik, rosszul imádkoztak a lesifotósok, mert teljesen nem csusszant le az aprócska ruhadarab. Egy biztos, az Ultimo nem csinált rossz üzletet, amikor őt választotta alsónemű "arcának". 

Az Ecclestone lány egyébként foglalt, Londonban látták is kedvesével, a tőzsdeügynök Omar Khyamival, akivel tavaly óta randevúzik.

Címkék: ecclestone

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 01. 17:32, hétfő | Bulvár

Elhunyt Kálloy Molnár Péter

A színművész 55 éves volt.

2025. December 01. 07:19, hétfő | Bulvár

Felkapcsolták a fényfüzért az Ország Karácsonyfáján

Az ünnepi gyertyagyújtás szimbólumaként felkapcsolták az Ország Karácsonyfáját díszítő fényfüzért a Kossuth téren vasárnap.

2025. November 29. 09:17, szombat | Bulvár

Magyarország orosz olajcégek érdekeltségeit vásárolhatja meg