Hírek
2014. Január 12. 10:48, vasárnap |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Nem drágul a parkolás Mosonmagyaróváron
Nem kell többet fizetni a parkolásért Mosonmagyaróváron. A 2014-es jegyek és bérletek ára megegyezik a tavalyival. Újdonság, hogy mostantól vasár- és ünnepnapokon, a Kolbai Károly utcában sem kell jegyet váltani.
Vasár- és ünnepnapokon, már nem kell fizetni a parkolásért a termál környékén sem. A Kolbai Károly utca kiemelt terület volt.
Az autók forgási sebességének gyorsítása miatt, itt a hét minden napján kellett parkolójegyet váltani. Ez azonban január 1-jétől megváltozott. A tapasztalatok azt mutatják, hogy a pihenő és ünnepnapokon nincs teltház a parkolóban, ezért szükségtelen a további díjszedés.
A tarifákat illetően nem történt változás a városban. A jegyek és a bérletek ugyan annyiba kerülnek, mint az előző évben.
A várakozó helyeken, munkanapokon reggel nyolctól este hat óráig, szombaton pedig reggel nyolctól délután kettőig kell fizetni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 10:00, hétfő | Külföld
Donald Trump: Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból
Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból, de a bevételen megosztozik a két ország – jelentette ki Donald Trump amerikai elnök vasárnap.

