Hírek
2017. November 23. 14:08, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Menekülés közben elütöttek egy bankrablót a fővárosban
Kiraboltak egy kőbányai bankot csütörtökön, a rendőrökre fegyvert fogó bankrablót pedig menekülés közben elütötte egy autó - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság az internetes oldalán.
Mint írták, a rendőrséghez nem sokkal dél előtt érkezett a bejelentés, hogy a X. kerületi Kőrösi Csoma Sándor úton található bankba egy férfi fegyverrel bement és pénzt vitt el.
A kőbányai rendőrök pár percen belül a helyszínre érkeztek. A 33 éves férfit a Kőrösi Csoma Sándor útnál egy járdaszigeten érték utol, ahol a rabló a rendőrökre fegyvert fogott, majd az úttestre lépett, ahol elütötte egy autó - közölte a rendőrség.
A gyanúsítottat a mentők kórházba vitték, fegyveres rablás miatt büntetőeljárás indult ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

