Hírek
2014. Június 15. 10:45, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Megszűnt az útlezárás az M1-esen
A sérülteket a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.
Közlekedési baleset történt a M1-es autópálya Hegyeshaom felé vezető oldalán, a 160 kilométer szelvényében, 2014. június 15-én 6 óra 7 perc körüli időben. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján, egy Audi típusú személygépkocsi közlekedett a sztrádán, eddig tisztázatlan okból a szalagkorlátnak ütközött, többször megpördült a tengelye körül, majd a tetején került nyugalmi helyzetbe a pálya leállósávjában. A személygépkocsiban négyen utaztak, mindannyian megsérültek. Egyik sérültet mentőhelikopter vitte a győri kórházba. A rendőrség a biztonságos elszállítás érdekében lezárt útszakaszon a forgalomelterelést 7 óra 51 perckor megszűntette, az autópálya ismét járható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

