Hírek
2022. Április 17. 14:36, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megöltek egy nőt Zircen
Holtan találtak egy nőt Zircen szombaton, a rendőrség emberölés gyanúja miatt nyomoz - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A közlemény szerint állampolgári bejelentés után a rendőrök szombat délután egy zirci családi ház udvarán holtan találtak egy 43 éves nőt. A megyei főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben.
A helyszíni szemle és a nyomozási cselekmények jelenleg is folyamatban vannak - tájékoztattak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

