Hírek
2017. Január 25. 06:00, szerda |
Helyi sport
Forrás: MKCSE
Meglepnék az Érdet
Két és fél hét után újra hazai közönség előtt lép pályára a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club. Az NB I 12. fordulójában az utóbbi négy szezonban egyaránt bajnoki bronzérmet szerző Érd lesz az óváriak ellenfele.
A Mosonmagyaróvár kilenc ponttal a kilencedik helyről várja a folytatást. Varga Józsefék az előző fordulóban fontos két ponttal gazdagodtak, a Kispest otthonában sikerült győzni. Most jóval keményebb ellenfél következik.
Szabó Edina csapata kettős terhelést kap januárban, hiszen a bajnokság mellett az EHF Kupa csoportkörében is helyt kell állnia. Mosonszolnokra egy norvégiai túra után érkeznek az érdiek, akik a Byasen otthonából egy 35-28-as vereséggel tértek haza.
Soron következő ellenfelünknél két korábbi mosonmagyaróvári játékos szerepel. Zeljana Stojak és Kiss Nikolett is a Győr és az Érd közötti együttműködés keretében került új állomáshelyére, ami érzékenyen érintette csapatunkat. A két kézis várhatóan ellenünk is szerepet kap.
Az óváriak Horváth Petra és Lakatos Rita nélkül várják a szerdai mérkőzést, ahol meg kell próbálni meglepetést okozni. Az biztos, hogy az Érd komolyabb játékerőt képvisel és sokkal rutinosabb is, mint a Mosonmagyaróvár, de a rengeteg utazás és a heti két meccs sokat kivesz a csapatból. Ezt kellene kihasználni.
A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club-Érd találkozót ma este, 18 órakor rendezik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 15. 07:44, hétfő | Külföld
Sok embert agyonlőttek egy ausztráliai strandon egy zsidók elleni terrortámadásban
Ismeretlen fegyveresek lelőttek 11 embert, sokakat pedig megsebesítettek az ausztráliai Sydney Bondi Beach nevű híres tengerparti strandján vasárnap.
2025. December 15. 07:43, hétfő | Életmód
Folytatódik a borult, párás időjárás a jövő héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb, de jellemzően borult, párás, ködös időjárás a héten is, de elsősorban a hét elején kisebb körzetekben felszakadozhat a felhőzet.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

