Hírek
2016. Január 27. 07:42, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
14 éves lány gyilkolta meg barátjával az anyját Zagyvarékason

Hozzátartozói holtan találtak rá egy asszonyra zagyvarékasi otthonában kedd este - közölte honlapján a rendőrség.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szerdai közleménye szerint az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint a nő bűncselekmény áldozata lett. A nyomozók az elkövető mielőbbi azonosítása és elfogása érdekében azonnal megkezdték az adatgyűjtést. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen - olvasható a közleményben.
Frissítés:
Az eset gyanúsítottjait a rendőrség még az éjszaka azonosította, a rendelkezésre álló adatok szerint az áldozat 14 éves lánya és annak barátja, egy szóváltást követően több késszúrással megölte a lány édesanyját - írták.
Az elfogásról elsőként Papp Károly országos rendőr-főkapitány számolt be a 2015. évet értékelő vezetői értekezleten. Az altábornagy kérte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrfőkapitányt, hogy az elfogásban résztvevő rendőröket terjessze fel jutalomra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban
A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre
2025. Június 28. 08:38, szombat | Belföld
E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái
Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.
2025. Június 28. 08:32, szombat | Belföld
Másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől
Másodfokú hőségriasztást rendel el a HungaroMet Zrt. előrejelzése alapján az országos tisztifőorvos Magyarország teljes területére hétfő 0 órától július 4., péntek 24 óráig
2025. Június 28. 08:30, szombat | Belföld
Orbán szerint a Vokssal megállították Ukrajna uniós csatlakozását
A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna európai uniós csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.