Hírek
2012. Szeptember 07. 11:34, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Magyar válogatott - Támadó szellemű összeállításban lép pályára a csapat
Támadó szellemű összeállításban küldi pályára csapatát a 20:30 órakor kezdődő, Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Egervári Sándor, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
A hazai szövetség honlapjának beszámolója szerint a szakember - aki a szokásoknak megfelelően a délelőtti csapatmegbeszélésen hirdette ki kezdő tizenegyét - a megszokottnál támadóbb felállást adott meg: Koman Vladimir, Hajnal Tamás, Gera Zoltán, Szalai Ádám és Dzsudzsák Balázs egyszerre lesz a pályán.
Érdekesség, hogy a legtöbbször belső védőt játszó Korcsmár Zsolt ezúttal a középpályán kap helyet.
A magyar válogatott kezdőcsapata
Bogdán Ádám - Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt - Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás - Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázs
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:27, péntek | Sport
Európa-liga - A Rangerst is legyőzte, veretlen maradt a Ferencváros
A Ferencváros hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Glasgow Rangerst a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának csütörtöki hatodik fordulós mérkőzésén, így változatlanul veretlen és nyolcaddöntőbe jutást érő helyen áll.
2025. December 11. 06:56, csütörtök | Sport
Európa-liga - A Ferencváros nagy lépést tehet a nyolcaddöntő felé is
2025. December 11. 06:49, csütörtök | Sport
Női kézilabda-vb - Nem jutott a legjobb négy közé a magyar válogatott
2025. December 10. 07:10, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai góljával nyert a Liverpool
Szoboszlai Dominik tizenegyesgóljával a Liverpool 1-0-ra legyőzte idegenben az Internazionalét a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában, a hatodik forduló keddi játéknapján.

