Hírek
2015. Szeptember 01. 22:43, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Kósa: Magyarország betartja az uniós szabályokat
Magyarország a bevándorlási hullám kezelésében betartja az európai uniós szabályokat és a schengeni egyezmény előírásait - szögezte le a honvédelmi bizottság fideszes elnöke az M1 aktuális csatornán kedd este.
Kósa Lajos az Országgyűlés honvédelmi és rendészeti, valamint nemzetbiztonsági bizottságának együttes üléséről elmondta: a kormányzati tájékoztatókból kiderült, dokumentálni lehet, hogy az Európába irányuló bevándorlási hullám embercsempész bandák szervezett tevékenységének eredménye.
Az illegális menekültek többsége "fittyet hány" a vonatkozó európai szabályokra, nem törődik az ilyenkor szükséges eljárással. Ez is igazolja, hogy a migránsok döntő többsége nem politikai menekült, hanem gazdasági bevándorló - mondta a politikus.
bkdi \ bpt
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

