Hírek
2017. Július 04. 03:00, kedd |
Helyi sport
Forrás: MKCSE
Komolyan vesszük az utánpótlást - tábor a legkisebbeknek is
Újabb sikeres táboron van túl a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club, amely erre a nyárra két korcsoportnak hirdetett programot. Az első turnusban a felsősök, míg a másodikban az alsósok következtek.
A tábor második hete tehát a legkisebbekről szólt, akik a szivacskézilabda segítségével ismerkedtek a sportággal. Bár az ismerkedés talán túlzásnak is tekinthető, hiszen a táborozók nagy része már év közben is az MKC valamelyik korosztályos csapatában készül.

Az MKC táborai egyre népszerűbbek, hiszen ebben az évben nagyon hamar elfogytak az üres helyek és mindkét héten több mint 40 fiatallal foglalkoztak az edzők. A második turnusban Blahovits Eszter és Galgócziné Márta.
Galgócziné Márta elmondta nagyon jól sikerült a tábor. „A gyerekek nagyon élvezték, hogy az előzetes tervekkel ellentétben ők is az UFM Arénában edzhettek a hét alatt. Nagyon ügyes fiatalokról van szó, akik szeretik a kézilabdát, ami talán a legfontosabb. Ebben a korban ugyanis csak így lehet bárkit is ott tartani a pályán. Igyekeztünk úgy összeállítani a hét programját, hogy a tábor után ne csak a régiek, hanem az kezdők is itt maradjanak az MKC-nél.”
A táborozók az edzések mellett kirándulást tettek az Futurába és a győri állatkertbe is.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:04, vasárnap | Életmód
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben szombaton: az augusztusi hagyományos virágkarnevál téli kistestvéreként megtartott fesztiválra több ezren gyűltek össze a cívisváros központjába.
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
K&H ifjúsági index: a fiatalok idén átlagosan 51 ezer forintot terveznek karácsonyi ajándékokra
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.

