Hírek
2016. December 19. 04:00, hétfő |
Helyi sport
Forrás: MKC SE
Kiss Nikolett Érden folytatja
A Győri Audi ETO KC másfél évre kölcsönadta Kiss Nikolettet Érdre.
Niki ugyan nálunk játszott, de itt is kölcsönben. A kiváló átlövő 2015 nyarán érkezett Mosonmagyaróvárra és 40 tétmeccset játszott piros-kék mezben (36 bajnoki és 4 Magyar Kupa mérkőzés), amelyeken 132 gólt szerzett.
Kiss Nikolett ezzel előrelépett egyet a ranglétrán, hiszen az Érd az elmúlt négy NB I-es idényben mindig a harmadik helyen zárt. Emellett Szabó Edina csapata az aktuális szezonban bejutott az EHF Kupa csoportkörébe is (legjobb 16), ahol az orosz Rosztov, a német Bietigheim és a norvég Byasen lesz az ellenfelük.
Sok sikert kívánunk a továbbiakban Niki! Hajrá MKC!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 18:00, szombat | Külföld
Sári Zsolt: a magyar múzeumok jövőjét is érintő szakmai kérdésekről tanácskoznak az ICOM párizsi ülésén
A magyar múzeumok jövőjét is érintő, átfogó szakmai kérdésekről tanácskoznak a fennállásának 80. évfordulóját ünneplő Múzeumok Nemzetközi Tanácsa (ICOM) csütörtöki ülésén Párizsban
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport
Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót
A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,
