Hírek
2017. November 07. 08:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Kényszerleszállást hajtott végre egy siklóernyős a fővárosban
Kényszerleszállást kellett végrehajtania kedd reggel egy siklóernyősnek Óbudán - mondta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek.
Kisdi Máté közölte: az siklóernyős technikai okok miatt döntött úgy, hogy a földre ereszkedik az Erdőalja útnál.
A sportolót a tűzoltók hozták le a hegyoldalból, majd a mentők kórházba vitték, mert megsérült a lába - ismertette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

