Városlista
2026. augusztus 3, hétfő - Hermina

Hírek

2012. Február 19. 07:15, vasárnap | Belföld
Forrás: OrientPress

Kapós volt a Magyar Telekom

Kapós volt a Magyar Telekom

A hét utolsó kereskedési napja jól sikerült a tőzsdén. A Magyar Telekomot az osztalékvárakozás és a különadó remélt kivezetése miatt sok befektető vette. A BUX összességében 2,1 százalékos erősödéssel zárt, 19 147 ponton

A Magyar Telekom 5,5 százalékot ralizott, 573 forintig. A MOL 1,6 százalékot erősödött, 19 100 forintig. Az OTP részvényei 1,9 százalékot erősödtek, 3945 forintra. A Richter 1,3 százalékot ment felfelé, 37 990 forintig.

A forint is erősödött. Kora este az eurót 289 forint 90 filléren, a dollárt 220 forint 30 filléren, míg a svájci frankot 239 forint 90 filléren jegyezték.


OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 03. 13:00, hétfő | Belföld

Paks/Hőség - Zuhanyzókat biztosít a paksi önkormányzat az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiaknak

Zuhanyzókonténerek telepítésével, közintézmények megnyitásával segíti az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiakat az önkormányzat - tájékoztatta a Duna-parti város polgármestere vasárnap az MTI-t.

2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld

Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás

Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.

2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld

Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn

Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.