Hírek
2019. Május 12. 16:03, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Kábítószergyanús anyagot talált a rendőrség egy taxisofőrnél
A sofőrt a mosonmagyaróvári rendőrök elfogták.
A járőrök Mosonmagyaróváron ellenőriztek egy, a Fő utcán közlekedő taxit és annak vezetőjét 2019. május 11-én 6 óra 45 perckor. A ruházat és a gépjármű átvizsgálása során, az autó csomagtartójában elhelyezett kabátban kábítószergyanús anyagot találtak az intézkedő rendőrök.
A 32 éves P. Pétert elfogták és a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra előállították, ahol a vele szemben alkalmazott drogteszt THC-ra és metamfetaminra pozitív eredményt mutatott. A férfit kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki.,
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 14. 09:08, szombat | Külföld
Izraeli légicsapások - Donald Trump amerikai segítséget ígért Izraelnek
Donald Trump amerikai elnök segítséget ígért Izrael védelmében, amennyiben szükségessé válna – az elnök erről pénteken beszélt egy interjúban.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.