Hírek
2011. December 16. 19:08, péntek | Helyi
Jótékonykodnak a Szigetközi Sasok is...
Ruhát, játékokat és egy tál gulyáslevest kaphattak a Szigetközi Sasok Motoros Baráti Körének jóvoltából azok, akik a Mosonmagyaróvári Családok Átmeneti Otthonában laknak.
Két teherautónyi ruhát, cipőt, gyerekjátékot juttattak el az otthonba, nyilatkozta Varga Róbert, a motorosegyesület elnöke. Dr. Mihályi Zsuzsa jóvoltából ingyenes orvosi vizsgálatra is lehetőség nyílt, de két üst gulyás, kenyér és péksütemény is elfogyott a helyi vállalkozások támogatásával.
Az egyesületi elnök tudatta: karácsonyra az Éltes-iskolát segítenék adományaikkal.
A Baráti Kör idei jótékonysági munkája még nem ért véget. Facebook oldalukon a következő felhívás olvasható:
"Holnap megismételjük a nagy érdekllődéssel várt szokásos évvégi főzést és ruhaosztást a Mosonagyaróvár Családok átmeneti otthonában! Minden nehéz helyzetű családokat szeretettel várjuk! Ha valakinek van felesleges ruha cipő játék helyszínen szívesen elfogadjuk!
2011. december 16."
Várnak mindenkit szeretettel és adománnyal! :)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

