Hírek
2011. Október 15. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Jön a 30 százalékos baleseti adó?
Sajtóértesülések szerint 30 százalékos baleseti adót tervez a kormány a jövő évi adócsomagban.
A biztosítási alkuszok úgy számolnak, hogy ez 25 százalékos díjemelkedést okozhat majd a kötelező gépjármű felelősségbiztosítási tarifáknál.
Az egyik internetes biztosítási alkusz szerint lesznek olyan cégek is, akik a biztosítási verseny miatt további díjcsökkenést vállalnak magukra, így az adó egy részét díjkedvezmények formájában vissza is kapnák az ügyfelek. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.

