Hírek
2014. Október 27. 00:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Hasznos Hírek
Itt megmérheti: ennyi lesz önnél az internetadó
Az internetezők döbbenten olvashatták a hírt: jövőre internetadó lesz Magyarországon, méghozzá brutális mértékű. Emiatt aztán érdemes kipróbálni a számítógépekre, mobilokra és táblagépekre is ingyenes programokat...
Az internetezők ma döbbenten olvashatták a hírt: jövőre internetadó lesz Magyarországon, méghozzá brutális mértékű. Emiatt aztán érdemes kipróbálni a számítógépekre, mobilokra és táblagépekre is ingyenes programokat, amelyek mérik webes adatforgalmunkat, ezek révén már előre tudhatjuk, hogy mennyit netezünk egy (hó)nap alatt, és mennyi adó esik majd a mi adatforgalmunkra.
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, kiterjesztik a távközlési különadót, így jövőre már az internetszolgáltatóknak is fizetniük kell majd a sarcot, melyről időközben az is kiderült: váratlanul brutális mértékű lesz. A döntést Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter jelentette be a jövő évi adócsomagról szóló sajtótájékoztatóján.
A hír részletei miatt egyértelmű: rendkívűl hasznos tudni, hogy mivel lehet ingyen mérni az internetes adatforgalmunkat Windowsos számítógépeken, iPhone-okon, iPadeken, valamint androidos okostelefonokon és táblagépeken, hiszen minden megkezdett gigabájtnyi adatforgalmazás után 150 forintos adókötelezettséget ír elő a jövőre életbe lépő szabályozás. (Az adó a szolgáltatót terheli, de a hatalmas összege miatt biztos, hogy valamilyen formában mi is kapunk majd belőle. Mutajuk azokat, amelyek szerintünk a leghasznosabbak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 20. 07:14, kedd | Sport
125 éves az MLSZ - Csányi: négy év múlva ott leszünk a vb-n
Négy év múlva ott lesz a magyar válogatott a labdarúgó-világbajnokságon - jelentette ki Csányi Sándor elnök, amikor az M4 Sportnak nyilatkozott a Magyar Labdarúgó Szövetség 125 éves fennállása alkalmából rendezett emléktábla-avatáso
2026. Január 20. 07:13, kedd | Életmód
Megnyitják a veszprémi érseki palota könyvtárszobáját a magyar kultúra napja alkalmából
Megnyitják a veszprémi érseki palota könyvtárszobáját a látogatók előtt a magyar kultúra napja alkalmából, január 24-én.
