Hírek
2012. Június 18. 17:57, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Időjárás-jelentés
Az Országos Meteorológiai Szolgálat jelenti:
Az időjárási helyzet Európában
------------------------------
Észak- és Nyugat-Európa fölött sekély ciklonok helyezkednek el.
Hatásukra arrafelé gyakran erősen megnövekszik a felhőzet, Franciaországban, a Brit-szigetek, valamint a Skandináv-félsziget térségében többfelé, másutt csak néhol esik az eső, záporeső. A felsorolt helyeken hűvös van, a legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 15 és 22 fok között alakul. Ugyanakkor Közép- és Dél-Európában anticiklon alakítja az időjárást, a leszálló légmozgásoknak köszönhetően kevés a felhő, napos az idő, csapadékról nem érkezik jelentés. Errefelé folytatódik a kánikula, a délutáni órákra sokfelé 29, 35 fok közé melegszik fel a levegő.
Kedd estig a Kárpát-medence fölé továbbra is meleg, száraz levegő áramlik, marad a hőség.
Várható időjárás kedd estig:
----------------------------
Túlnyomóan derült, napos idő lesz, csapadék nem várható. A déli, délkeleti szél helyenként megélénkül.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 15, 20 fok között valószínű.
A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 31, 35 fok között alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

