Hírek
2016. Március 26. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Húsvét - A mentők a lehetséges veszélyekre hívják fel a figyelmet
A mentők a húsvéti ünnepek veszélyeire hívják fel a figyelmet: fontos, hogy a gyermekek kis mennyiségben se ihassanak szeszes italt, mindenki vezessen nagyon óvatosan és próbálja megelőzni a háztartási baleseteket.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs és pr igazgatója pénteki, MTI-hez eljuttatott közleményében emlékeztetett: a húsvéti locsolkodás sok helyen együtt jár alkoholos italok fogyasztásával, de a gyermekeknek még kis mennyiségben sem szabad szeszes italt inniuk.
Hozzátette: a húsvéti sütés-főzésnél is oda kell figyelni a gyermekekre, akik leforrázhatják, megégethetik magukat.
Győrfi Pál arra is felhívta a figyelmet, hogy a nőhet a balesetveszély a közutakon húsvétkor a megnövekedett forgalom miatt, ráadásul gyakorlatlan vezetők is a volánhoz ülnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

