Városlista
2025. május 20, kedd - Bernát, Felícia

Hírek

2012. Március 13. 07:07, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Hét-hét forintos üzemanyagár-emelés jön szerdától

7 forinttal nő a benzin és a gázolaj ára is a hazai töltőállomásokon szerdától - erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését. Így a benzin átlagos ára 436 forintra nő, a gázolajé 440 forintra.

A múlt héten nőtt az olaj ára, és a késztermékek - benzin, gázolaj -tőzsdei jegyzésára is. A forint viszont gyengült, így - forintban számolva - a benzin 4, a gázolaj ára pedig 3 százalékkal drágult. A múlt héten csak a benzin ára emelkedett öt forinttal, a gázolajé viszont néggyel csökkent. A benzin ára tehát 12 forintot emelkedik egy héten belül, a gázolajé 3 forinttal. A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés azonban a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is.Tavaly ilyenkor a benzin átlagára 376, míg a gázolajé 377 forint volt.

OrientPress Hírügynökség
Kép: OrientPress Hírügynökség / Ancsin Gábor

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 19. 07:26, hétfő | Belföld

Keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek, vallási közösségek támogatásáról

tt az szja-bevallás és az 1+1 százalékos rendelkezések véghajrája, keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek és a vallási közösségek támogatásáról - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.

2025. Május 19. 07:24, hétfő | Belföld

Harcba hívta legfőbb híveit Orbán Viktor

Ma Ukrajna uniós tagsága a legnagyobb veszély - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke Budapesten, a BOK Csarnokban tartott Harcosok klubja - A kezdet elnevezésű rendezvényen.

2025. Május 18. 08:27, vasárnap | Belföld

Nagy István: május végén Magyarország kihirdetheti a mentességet a ragadós száj- és körömfájás ügyében

A ragadós száj- és körömfájás vírus utolsó kitörése óta nem észleltek új eseteket, a lappangási idő leghosszabb részén is \"túl vagyunk\".

2025. Május 18. 08:24, vasárnap | Belföld

Eddig fél millió ember küldte vissza a Voks lapokat

Átlépte a félmilliót a visszaküldött Voks 2025 szavazólapok száma - közölte a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szombaton a közösségi oldalára feltöltött videójában.