Hírek
2018. Augusztus 01. 07:34, szerda |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotók:Mihádák Zoltán
Háztetőbe csapódott egy autó a fővárosi Csúcshegyen - FOTÓ
Háztetőbe csapódott egy autó a főváros III. kerületében, az Örvös utca és az Őzsuta utca kereszteződésében kedd este, az autó vezetője a helyszínen meghalt
- tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t. Kolozsi Péter elmondta: a baleset meredek, dombos területen történt. Az autó a tető és az oldalfal találkozásába csapódott, és mivel jelenleg félig lelóg a háztetőről, a balesetveszély miatt alátámasztották a tűzoltók.
Az autóban ülő középkorú férfit a tűzoltók emelték ki, átadták a mentőknek, de már nem lehetett rajta segíteni, a helyszínen meghalt. A házban lakók nem voltak otthon a balesetnél, így más nem sérült meg.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.

