Hírek
2016. Szeptember 10. 04:00, szombat |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Házhoz megyünk- újra
Tovább folytatódik Győrben és Mosonmagyaróváron is a rendőrség vagyonvédelmi országos megelőző programja.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság 2016. december 31-ig tovább folytatja az elmúlt év őszén elindított országos vagyonvédelmi programot. A helyszínek változatlanok: Győrben a Pláza és az Árkád bevásárlóközpontok adnak helyet a rendezvénynek, míg Mosonmagyaróváron a Tesco bevásárlóközpontban látogathatják meg az érdeklődők a rendőrség által felállított standokat. A program során bűnmegelőzési szakemberek adnak tájékoztatást hazánk vagyonbiztonságának növelése érdekében. A hiteles forrásból, szakértőktől származó információk közreadásával lehetőség nyílik a lakosság részére a veszélyhelyzetek elkerülésére, valamint a megfelelő vagyonvédelemhez szükséges döntések meghozatalára, ezzel növelve az állampolgárok önvédelmi képességét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.

