Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2013. Július 13. 16:46, szombat | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Határon át üldözték a magyar autóst

Határon át üldözték a magyar autóst

Az 57 éves táti férfit az osztrák rendőrség lopás miatt körözi.

A lébényi autópálya járőrei 2013. július 11-én hajnalban észlelték Hegyeshalomnál, hogy egy osztrák rendőrautó megkülönböztető jelzéssel követ egy magyar gépkocsit. Az autós az osztrák rendőröket kikerülve próbált menekülni az autópályán. A magyar járőrök osztrák kollégáik segítségére siettek és a határtól három kilométerre a gépkocsit feltartóztatták. Az osztrák rendőrök elmondták, hogy K. István 57 éves táti lakost Ausztriában lopás miatt körözik, az autója csomagterében talált három nagy értékű kerékpár feltehetően bűncselekményből származik.

A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság a kerékpárokat lefoglalta, az osztrák rendőrséget megkeresésben tájékoztatta.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.