Városlista
2025. május 20, kedd - Bernát, Felícia

Hírek

2012. Május 28. 07:11, hétfő | Bulvár
Forrás: STOP / Vasárnapi Ász

Hatalmas banzájra készül Klapka György

Klapka György túl van már a gyász időszakán és biztos benne, hogy Mary Zsuzsinak nem lenne ellenére, ha negyedszer is megnősülne.

A sikeres üzletembernek eddig három asszonyát kellett eltemettetnie. Így nem meglepő, hogy élettársa nem adja be egykönnyen a derekát.

- Az első feleségem, Rózsi az alkohol miatt halt meg, a következő szerelmem a fiunk születésekor vesztette életét, Zsuzsi pedig öngyilkos lett. Mari azt mondja, nem akar a negyedik lenni - mondta az Új Ásznak Klapka György, akinek gyermekei nem tiltakoznak a menyegző miatt.

- Azért is szeretnék mihamarabb frigyre lépni Marival, hogy mindenképpen részesülhessen a családi vagyonból. Egy biztos. hatalmas banzáj lesz, rengeteg rokonnal és baráttal, hiszen az ilyesmit nem lehet csak úgy félvállról venni.

Vasárnapi Ász / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár

Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben

Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.

2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár

Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál

2025. Május 13. 07:25, kedd | Bulvár

Új kutatóközpont nyílt Karikó Katalin támogatásával a Szegedi Tudományegyetemen

Az antimikrobiális és a gombaellenes terápiák fejlesztését segítő új központ nyílt Karikó Katalin Nobel-díjas biokémikus anyagi és szakmai támogatásával hétfőn a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE).

2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár

XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben

Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.