Hírek
2012. Május 29. 07:03, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu / Hír TV
Három hónapba telhet egy jogosítvány-hosszabbítás
Akár három hónapba is telhet egy jogosítvány-hosszabbítás júliustól. A háziorvosok ugyanis a munkalassítástól sem riadnak vissza, ha a kormány nem rendezi a fizetéseket.
Az orvosi érdekvédelmi szervezetek a fekvőbeteg-ellátásban dolgozókhoz hasonló béremelést szeretnének, ezért május elején kezdték meg a tárgyalásokat az egészségügyi államtitkárral. A háziorvosok szerint legalább harminc százalékkal kellene megemelni a kártyapénzt, hogy megakadályozzák a szakemberhiányt. A szervezet honlapján az orvosokat arról kérdezték, hogy támogatnának-e egy úgynevezett munkalassítást. 47 százalékuk igennel válaszolt.
HírTV / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

