Hírek
2021. Október 18. 09:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálos vonatbaleset történt Csengelénél
Egy ember meghalt a hétfő reggeli csengelei vasúti balesetben - közölte a rendőrség a honlapján.
Nyolc órakor, Csengele külterületén egy vasúti átjáróban vonat és személykocsi ütközött össze. Az autó vezetője a helyszínen meghalt, a vonaton utazók közül senki nem sérült meg - olvasható a police.hu oldalon.
A katasztrófavédelem azt közölte honlapján, hogy a balesethez több településről érkeztek tűzoltók.
A Mávinform korábban a Facebook-oldalán azt írta, hogy a Nyugati pályaudvarról Szegedre tartó Kárász InterCity ütközött össze a gépkocsival; a fénysorompó jól működött, piros jelzést adott.
A helyszínelés ideje alatt - várhatóan hosszabb ideig - azon a szakaszon nem közlekedhetnek a vonatok, ezért Kiskunfélegyháza és Kistelek között pótlóbuszok járnak. A Budapest-Cegléd-Szeged vonalon akár félórát is késhetnek a vonatok a baleset miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld
Kínai beruházás Tatabányán
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre

