Városlista
2025. december 15, hétfő - Valér

Hírek

2013. Szeptember 08. 11:32, vasárnap | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Halálos baleset a 85. számú főúton

Halálos baleset a 85. számú főúton

Őrizetbe vették a személygépkocsi sofőrjét.

Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt 2013. szeptember 7-én 14 óra körüli időpontban a 85. számú főút Kapuvár és Vitnyéd közötti szakszán.

Eddig tisztázatlan körülmények között egy autóbusz és egy személygépjármű ütközött. A baleset következtében egy férfi a helyszínen életét vesztette, míg egy másik férfi a kórházba szállítását követően vesztette életét. A baleset helyszínéről további 15 sérültet vittek kórházba.

A rendőrség a 85. számú főút érintett szakaszát a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárta, 19 óra 50 perckor azonban újra megindult a forgalom a főút teljes szélességében.

A baleset körülményeinek tisztázása érdekében a Győr-Moson-Sopron megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya halálos tömegszerencsétlenséget okozó közúti baleset gondatlan okozása miatt eljárást indított, a személygépjármű vezetőjét, K. Mihály 69 éves kapuvári lakost őrizetbe vette.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi

Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád

Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

2025. December 15. 07:44, hétfő | Külföld

Sok embert agyonlőttek egy ausztráliai strandon egy zsidók elleni terrortámadásban

Ismeretlen fegyveresek lelőttek 11 embert, sokakat pedig megsebesítettek az ausztráliai Sydney Bondi Beach nevű híres tengerparti strandján vasárnap.

2025. December 15. 07:43, hétfő | Életmód

Folytatódik a borult, párás időjárás a jövő héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb, de jellemzően borult, párás, ködös időjárás a héten is, de elsősorban a hét elején kisebb körzetekben felszakadozhat a felhőzet.

2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata

Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.