Hírek
2013. Július 19. 20:01, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Halálos baleset a 354-es számú úton
Rendőr helyszínel a 354-es számú út Debrecent elkerülő szakaszán, Bocskaikert közelében, ahol halálos baleset történt 2013. július 19-én. A balesetben egy mikrobusz és egy személyautó ütközött össze, a kisbusz vezetője a helyszínen életét vesztette, a személyautó vezetője súlyosan megsérült.

MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
2025. December 16. 07:07, kedd | Kék hírek
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban vasárnap, a rendőrség szerint gyilkosság áldozatává váltak.
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.

