Hírek
2014. Május 22. 11:34, csütörtök |
Sport
Forrás: InfoVáros | GyurisOrsi
Győzelem az idénynyitón
Magabiztos rajt-cél győzelemmel kezdte az 2014- es Autocross Európa Bajnokságot Kárai Tomi Németországban.
A Skoda Fabiaval versenyző pilóta semmit nem bízott a véletlenre. Egy klasszikust idézve: „Jött, látott, győzött”.
„Az első nap még száraz körülmények között, nagyon poros pályán versenyeztünk. A második nap már pont az ellenkezője, minden tiszta sár volt. Nem könnyű ilyen változékony időjárásban autókázni, de szépen megoldottuk a feladatot. Nagyon jó beállításokat sikerült találnunk, úgy mozgott a Skoda az úton, ahogy én szerettem volna. Úgy rajtolt el, ahogy mi szerettük volna.
Az időmérőt és a két előfutamot sikeresen teljesítettük, aminek köszönhetően a döntőben pole pozícióból rajtoltam. Egyáltalán nem voltam ideges, sőt kifejezett nyugodtan vártam a zöld lámpa felvillanását. Még a megismételt rajt sem zavart meg. Bíztam az autóban és önmagamban is. Örülök a győzelemnek!”- összegezte Tomi a hétvége után,
A német futam után felgyorsulnak az események. Május 24-25-n a lettországi, Bauskaban pörögnek a kerekek. Az egyik legélvezetesebb verseny következik: rengeteg néző, rengeteg induló egy arénában.
A magyarokat ismét több csapat képviseli. Kárai Tomin kívül Szabó Krisztián és Kiss Ádám is rajthoz áll.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót
A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.
2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport
Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.













